fibromialgija-video-2

Fibromialgija in ME/CFS in soprisotne bolezni

Nisem zdravnik, niti medicinski delavec. Video ne izraža uradnega stališča uradne medicine, ampak zgolj moje osebno videnje bolezni, oz. osebno mnenje, na podlagi 30-letnih izkušenj in sodelovanja z ljudmi s podobnimi in enakimi boleznimi in kontinuiranega izobraževanja in branja strokovne literature, ter izmenjave informacij z enako bolnimi širom po svetu.

Delim izkušnje z namenom pokazati tudi drugi del resnice o naši bolezni. Tisti del, ki se ga ne raziskuje in ki ostaja v ozadju, ter še vedno povzroča bolečine in utrujenost. Del, ki je morda vzrok našim boleznim in bi ga lažje zdravili, če bi zanj vedeli. To je torej zgolj moj osebni pogled na bolezni, imenovani fibromialgija in mialgični encefalomielitis (sindromom kronične utrujenosti). Morda vam lahko pomaga. Vesela bom vaših mnenj in podpore našemu društvu, Društvu bolnikov Zebra.

Delite naprej ...

Podobne objave