brezplacen-posvet-odvetnik

Brezplačen posvet pri odvetniku

Za vas smo se z Odvetniško družbo Tomaž pulko o.p., d.o.o. dogovorili za sodelovanje.

Vsak mesec vam bodo tako na voljo termini, ko se boste lahko brezplačno zglasili na Odvetniški družbi Tomaž Pulko o.p.,d.o.o., ter dobili kakovosten pravni nasvet z različnih pravnih področij, med drugim tudi: postopkov na ZZZS, invalidska upokojitev, delovna razmerja (odpovedi, mobbing, pogodbe o zaposlitvi, odškodnine zaradi napačnega zdravljenja, ločitve, itd… ). Ne glede na to kakšno vprašanje ali problem imate se lahko ob določenih terminih, ki jih objavljamo vsak mesec sproti, obrnete na njih.

V kolikor pa se boste dogovorili za sodelovanje, pa vam bo Odvetniška družba storitve obračunala po 10% nižji ceni.

Nahajajo se na lokaciji Miklošičeva 20, Ljubljana. Obvezno je predhodna rezervacija termina na telefonsko številko: 040 232 020 ali na e-pošto: jasmina@tomaz-pulko.si

Delite naprej ...

Podobne objave